Selecteer een jaar: 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | Alle jaren |

Aantal wedstrijdlopers met uitslag: 480

Klik op een kolom om de sorteervolgorde te wijzigen.
Momenteel gesorteerd op: Categorie, Aankomst # (standaard sorteervolgorde)

Categorie # Naam Woonplaats Chipcode Brutotijd Nettotijd
1 Mannen senioren 1 Abdelhadi El Hachimi Marokko DR82A34 1:02:46.3 1:02:45.2
1 Mannen senioren 2 Jamal Baligha Marokko DK78NBD 1:03:01.5 1:03:00.5
1 Mannen senioren 3 Emmanuel Biwott Marokko DW03B17 1:05:56.9 1:05:55.7
1 Mannen senioren 4 Jelte Brontsema Groningen DZ4B18Y 1:09:39.4 1:09:38.1
1 Mannen senioren 5 Elsidig Ibrahim Soedan DW9ZDF9 1:10:08.2 1:10:19.5
1 Mannen senioren 6 Pascal Troost Den Haag DR2THDY 1:10:21.7 1:10:20.5
1 Mannen senioren 7 Ben Stellingwerf Onderdendam DK4DSV2 1:11:27.9 1:11:25.3
1 Mannen senioren 8 Jay Sauer Nijmegen DA3KZPK 1:12:05.9 1:12:05.0
1 Mannen senioren 9 Edwin Slijkhuis Groningen DA611E1 1:12:10.4 1:12:09.4
1 Mannen senioren 10 Jan Stuursma Kielwindeweer HZ3FVBC 1:13:54.0 1:13:52.4
1 Mannen senioren 11 Raimond van der Boom Assen DW05HP4 1:14:08.9 1:14:08.0
1 Mannen senioren 12 Franke Smidstra Leeuwarden DW6TF36 1:16:11.1 1:16:04.2
1 Mannen senioren 13 Jeroen ten Dam Groningen DW5DSKD 1:16:32.2 1:16:30.4
1 Mannen senioren 14 Gerard Vos Appingedam DW7R62Z 1:19:52.5 1:19:50.9
1 Mannen senioren 15 Martien Wubs Groningen DW773XV 1:22:32.8 1:22:28.9
1 Mannen senioren 16 Ard Buikema Amsterdam DW55GDF 1:23:47.2 1:23:36.1
1 Mannen senioren 17 Peter Pettinga Groningen DF7962G 1:25:09.4 1:25:05.3
1 Mannen senioren 18 Derk Jan Koetje Winschoten DW7X5NF 1:26:09.3 1:26:02.0
1 Mannen senioren 19 Ruud Salomons Zuidhorn DK566D4 1:26:33.7 1:26:25.7
1 Mannen senioren 20 Willijan Veltman Leeuwarden DX9BRZA 1:27:00.1 1:26:53.3
1 Mannen senioren 21 Martell Demarteau Amsterdam DR06Y97 1:27:14.4 1:27:06.8
1 Mannen senioren 22 Heiwe van Maar Annen DW5NA3R 1:27:29.0 1:27:15.2
1 Mannen senioren 23 Jeroen Sienot Wehedenhoorn DW42CZ6 1:28:39.5 1:28:33.9
1 Mannen senioren 24 Bas van de Kant Assen DF8YD67 1:28:53.2 1:28:48.4
1 Mannen senioren 25 Roy Mossel Leeuwarden DW6XWFM 1:29:37.2 1:29:30.8
1 Mannen senioren 26 Gerrit Duits Assen DF8ETNM 1:29:44.9 1:29:41.2
1 Mannen senioren 27 Wouter van Riet Veendam DR1W00M 1:30:31.5 1:30:28.0
1 Mannen senioren 28 Marko Huizing Ulrum DX710AX 1:30:52.1 1:30:41.8
1 Mannen senioren 29 Ad van Erp Winschoten DW7WVPD 1:31:35.8 1:31:31.3
1 Mannen senioren 30 Kim Meijer Rottum DW31G6W 1:32:04.3 1:31:48.6
1 Mannen senioren 31 Michiel Janssen Uithuizermeeden DF3T47W 1:32:13.2 1:32:04.6
1 Mannen senioren 32 Arnout Slijkhuis Groningen DA23V09 1:32:53.0 1:32:43.0
1 Mannen senioren 33 Maurits Kramer Bedum DW3RYES 1:34:21.3 1:34:15.4
1 Mannen senioren 34 Wim van Houtert Groningen DW6BS4S 1:34:25.0 1:34:19.8
1 Mannen senioren 35 Rutger Kluiver Groningen DR02WSM 1:34:28.2 1:34:06.9
1 Mannen senioren 36 Dirk Berkers Groningen DA2TBHD 1:37:02.0 1:36:13.2
1 Mannen senioren 37 Jeroen Ridderhof Arnhem DK1RBCF 1:37:12.4 1:36:27.7
1 Mannen senioren 38 Klaas Pranger Damwald DR7MY62 1:37:29.4 1:37:02.3
1 Mannen senioren 39 Eldert Teijema Heerenveen DR06TH4 1:39:13.1 1:38:49.2
1 Mannen senioren 40 Gerben Wolters Garrelsweer DY0N783 1:39:13.4 1:38:29.0
1 Mannen senioren 41 Pieter Hofman Veendam DA8X7E3 1:39:14.0 1:38:55.3
1 Mannen senioren 42 Edward Plantinga Leeuwarden DM1CS7C 1:39:29.5 1:38:54.0
1 Mannen senioren 43 Gustaaf Verhagen Eelde DX68TT7 1:39:56.3 1:39:26.7
1 Mannen senioren 44 Luuk Kruizinga Aduard DA7P0WZ 1:39:56.9 1:39:45.3
1 Mannen senioren 45 Igor Quint Assen DW7YM3D 1:39:58.9 1:39:22.4
1 Mannen senioren 46 Theo Dijkstra Assen DA74B01 1:40:06.7 1:39:38.8
1 Mannen senioren 47 Arnold Smit Kommerzijl DT4XAXX 1:40:20.9 1:39:50.6
1 Mannen senioren 48 Olaf van Hoof Uden DZ5T1GA 1:41:14.1 1:40:42.3
1 Mannen senioren 49 Jurjen Oosterhuis Groningen DT4RSER 1:41:28.6 1:41:10.2
1 Mannen senioren 50 Dowan van Hijum Kollum DY77S2N 1:41:32.9 1:40:49.9
1 Mannen senioren 51 Auke Jonker Assen DG164AH 1:41:33.2 1:41:21.8
1 Mannen senioren 52 Igor van der Weide Groningen DG2E7WF 1:41:46.3 1:41:08.6
1 Mannen senioren 53 Johan Weijenberg Uithuizermeeden DN2E0DS 1:41:59.0 1:41:41.9
1 Mannen senioren 54 Rudy Fra...onleesbaar Dokkum DY7T6T7 1:42:03.9 1:41:53.7
1 Mannen senioren 55 Josbert Timersma Munnekezijl DW12T32 1:42:10.5 1:41:22.8
1 Mannen senioren 56 Marco Kaptein Groningen DW70CFH 1:42:58.8 1:42:29.4
1 Mannen senioren 57 Jacob Reinders Groningen DA2TB35 1:44:04.5 1:43:49.7
1 Mannen senioren 58 Harrie de Ruiter Eelde DW6GXCC 1:44:23.3 1:44:10.4
1 Mannen senioren 59 Sander Bogema Tenboer DW1Y4ZB 1:44:26.4 1:43:41.9
1 Mannen senioren 60 John Sikken Erm DY5ABG7 1:44:26.4 1:44:00.6
1 Mannen senioren 61 Derk Grooten Siddeburen CF54799 1:44:59.4 1:44:51.4
1 Mannen senioren 62 Joeval Benjamins Groningen DA5C43P 1:45:02.4 1:44:50.5
1 Mannen senioren 63 Richard de Vries Tenboer DW5E17Y 1:45:14.8 1:44:47.6
1 Mannen senioren 64 Richard Vennema Oldekerk DK1TH89 1:45:39.7 1:44:57.2
1 Mannen senioren 65 Erick Djasmadi Hoogezand DW6RF45 1:46:35.4 1:45:50.4
1 Mannen senioren 66 Niels Woltman Eenrum DW0GWCP 1:46:56.4 1:46:30.0
1 Mannen senioren 67 Joop van Ginkel Damwald DA9K03F 1:47:21.1 1:46:53.6
1 Mannen senioren 68 Tjoerd Zweije Asperen DW02E0B 1:47:23.7 1:46:49.9
1 Mannen senioren 69 Aaldert ten Veen Groningen DW75AGC 1:48:13.3 1:47:48.7
1 Mannen senioren 70 Lex Doornbos Groningen DR9XXS3 1:48:39.3 1:48:31.1
1 Mannen senioren 71 Vincent Janssen Midwolda DW4KYSM 1:48:48.4 1:48:32.1
1 Mannen senioren 72 Maurits Klein Groningen DW7W55S 1:48:49.0 1:48:23.2
1 Mannen senioren 73 Martijn Klok Musselkanaal DK3F5KP 1:49:02.8 1:48:36.1
1 Mannen senioren 74 Harm Klaver Ulrum DW5608X 1:49:23.4 1:48:37.0
1 Mannen senioren 75 Bas Huseman Groningen DK1DTAR 1:49:46.1 1:49:04.3
1 Mannen senioren 76 Pieter Jansen Bedum DW70NPW 1:49:49.3 1:49:38.8
1 Mannen senioren 77 Jan Wijnand Brouwer Roodeschool DW727KG 1:49:50.3 1:49:27.5
1 Mannen senioren 78 Manfred Speksnijder Leusden DA3E78F 1:50:48.2 1:50:19.1
1 Mannen senioren 79 Martin Oosterhof Ulrum DK6BZD6 1:51:02.4 1:50:17.6
1 Mannen senioren 80 Melvin Visser Eelde DR8RB29 1:54:09.6 1:53:48.0
1 Mannen senioren 81 Martin de Graaf Wolvega DR153E4 1:54:28.4 1:53:43.6
1 Mannen senioren 82 Douwe van der Hoef Kampen DR3CG31 1:54:56.7 1:54:10.5
1 Mannen senioren 83 Roel Huistra Grootegast DY061PH 1:55:21.9 1:54:38.8
1 Mannen senioren 84 Oege Kammenga Bitgummole DF98R9G 1:55:49.5 1:55:01.2
1 Mannen senioren 85 Alle Nicolai Kootstertille DM26C3Z 1:55:50.3 1:55:02.1
1 Mannen senioren 86 Johan Blik Scheemda DW05S9Z 1:55:51.6 1:55:19.5
1 Mannen senioren 87 Garmt-Jan Nijborg Hoogezand DK4VTSE 1:55:52.7 1:55:00.6
1 Mannen senioren 88 Edwin Slijkhuis Groningen DF0M12D 1:55:53.6 1:55:22.4
1 Mannen senioren 89 Chas Oviedo Groningen DW1Y8A6 1:56:02.6 1:55:41.4
1 Mannen senioren 90 Maarten Kloppers Kampen DW6RY4Z 1:56:54.7 1:56:09.0
1 Mannen senioren 91 Wubbe Spriensma Ulrum DW7AT0N 1:58:58.8 1:58:13.7
1 Mannen senioren 92 Robert Cazemier Groningen DT2E6MR 1:59:00.0 1:58:29.5
1 Mannen senioren 93 Johan Senneker Assen DG1KHM7 1:59:27.2 1:58:46.8
1 Mannen senioren 94 Rik Veenma Hoogkerk DW76AA8 1:59:47.0 1:59:12.6
1 Mannen senioren 95 Matthijs Huising Kampen DW0P6G4 2:00:44.1 1:59:59.0
1 Mannen senioren 96 Erik Hertog Nijkerkerveen DK9P7DZ 2:01:51.2 2:01:34.1
1 Mannen senioren 97 Ronald de Kort Emmen DW4RDMD 2:02:22.7 2:01:35.9
1 Mannen senioren 98 Wouter Florijn Emmen DA5BKMG 2:02:47.2 2:02:00.2
1 Mannen senioren 99 Harold van Oosten Groningen DK1H3AX 2:03:22.2 2:02:31.4
1 Mannen senioren 100 Ronald Woelinga Groningen DW7E7G7 2:04:42.3 2:04:16.7
1 Mannen senioren 101 Andre Kamstra Ulrum HZ3FFNH 2:19:02.9 2:18:18.7
1 Mannen senioren 102 Tabo van der Veen Zoutkamp CH54769 2:19:48.8 2:19:11.1
1 Mannen senioren 103 Gaitan van Pagee Meppel DY5Y8GG 2:21:07.5 2:20:23.1
2 Mannen 40+ 1 Jan Venhuizen Smilde CG50071 1:10:57.2 1:10:57.2
2 Mannen 40+ 2 Heiko Nijlaan Stadskanaal DX3VGZM 1:14:27.4 1:14:25.6
2 Mannen 40+ 3 Martin Veenhuizen Ekehaar DN2SYGZ 1:16:52.5 1:16:51.5
2 Mannen 40+ 4 Jan van Ommen Hattem AA05346 1:17:47.7 1:17:44.9
2 Mannen 40+ 5 Eelco Hoogeveen Blija DW2C8EG 1:21:32.7 1:21:29.7
2 Mannen 40+ 6 Marcel Stoffers Appingedam DW52W57 1:23:26.4 1:23:23.4
2 Mannen 40+ 7 Emile Nales Groningen DM47NRE 1:23:47.9 1:23:42.5
2 Mannen 40+ 8 Reinier van Dijken Geldermalsen DM78NC3 1:24:40.0 1:24:25.1
2 Mannen 40+ 9 Frank Marks Groningen DA5PZSZ 1:25:15.2 1:25:09.9
2 Mannen 40+ 10 Pieter-Jan Kooi Loppersum DX1VYGA 1:25:20.8 1:25:17.9
2 Mannen 40+ 11 Harry Faber Veendam DF99NAH 1:25:41.6 1:25:39.5
2 Mannen 40+ 12 Roy Welters Beek Lb DT2APFS 1:26:13.2 1:26:05.9
2 Mannen 40+ 13 Willem Huizing Buiter Peize DW6T4Y7 1:27:18.7 1:27:09.1
2 Mannen 40+ 14 Meindert Hibma Groningen BC01001 1:27:35.4 1:27:30.1
2 Mannen 40+ 15 Fjodor van der Sluijs Grolloo DK4EWBS 1:28:11.5 1:28:06.6
2 Mannen 40+ 16 Jan Leeuwis Veendam DR1ZZBX 1:29:16.7 1:29:13.1
2 Mannen 40+ 17 Wil van Bleisum Onstwedde DF4A13T 1:30:16.8 1:30:01.7
2 Mannen 40+ 18 Remco Drewes Zuidlaren CB26558 1:30:37.2 1:30:24.1
2 Mannen 40+ 19 Nils Nijhof Eexterveenschekanaal DW0PW72 1:31:08.8 1:31:01.0
2 Mannen 40+ 20 Kees Kuipers Niezijl DR02Y1K 1:31:24.6 1:31:19.9
2 Mannen 40+ 21 Ronald van der Haak Aduard DK76V83 1:32:34.7 1:32:31.4
2 Mannen 40+ 22 Ronald Ernens Rolde DW1BVX4 1:33:01.6 1:32:54.1
2 Mannen 40+ 23 Sjaak Dorrepaal Delfzijl CE05357 1:33:31.5 1:33:20.2
2 Mannen 40+ 24 Remco Riswick Groningen DK28987 1:33:49.2 1:33:45.0
2 Mannen 40+ 25 Stephan Hulst Assen DW7XME4 1:33:56.1 1:33:44.9
2 Mannen 40+ 26 Egbert Jan Ludwig Bedum DW7CD2H 1:34:14.3 1:33:57.7
2 Mannen 40+ 27 Cor van der Meulen Zuidbroek DW730D5 1:34:27.8 1:34:14.7
2 Mannen 40+ 28 Bert Wierenga Ulrum DX5SFMZ 1:35:23.5 1:35:13.0
2 Mannen 40+ 29 Jan Hielema Loppersum BC67095 1:35:44.8 1:35:25.6
2 Mannen 40+ 30 Wiebe Dam Schiermonnikoog DK64HS9 1:36:25.1 1:35:54.9
2 Mannen 40+ 31 Piet Kempenaar Bedum DW3R88N 1:36:28.6 1:36:02.0
2 Mannen 40+ 32 Martin Stevens Zwolle AB33552 1:36:33.1 1:36:26.1
2 Mannen 40+ 33 Peter Brink Grou DZ52BPN 1:38:54.9 1:38:23.0
2 Mannen 40+ 34 Richard van der Werff Usquert DR0DM0T 1:39:06.4 1:38:57.4
2 Mannen 40+ 35 John Meedendorp Delfzijl DY7TV03 1:39:20.1 1:38:56.9
2 Mannen 40+ 36 Wiep van der Heide Drachten DW3XH3Y 1:39:25.9 1:39:21.3
2 Mannen 40+ 37 Popke Graansma Delfzijl DW04GR4 1:39:37.0 1:39:01.3
2 Mannen 40+ 38 Anko de Jong Leeuwarden DA57N27 1:40:46.3 1:40:31.7
2 Mannen 40+ 39 Douwe Dam Schiermonnikoog DW4RDP3 1:41:06.9 1:40:37.3
2 Mannen 40+ 40 Aldrich Schmitz du Moulin Zwolle DG7ASGB 1:41:49.8 1:41:43.9
2 Mannen 40+ 41 Bas Kremer Eindhoven DK8Z1DB 1:45:24.3 1:44:39.3
2 Mannen 40+ 42 Jurgen Zwerver Winsum DW75F3T 1:46:59.2 1:46:42.9
2 Mannen 40+ 43 Tjalling Hielkema Leeuwarden DW7A1EK 1:47:10.7 1:46:24.3
2 Mannen 40+ 44 Christiaan Hutteman Haren DK4DH5Y 1:50:10.6 1:49:36.2
2 Mannen 40+ 45 Marten Boersma Assen DA3KX8Z 1:50:13.0 1:49:45.3
2 Mannen 40+ 46 Peter Fokkens Zuidlaren DA9AE6N 1:52:05.9 1:51:27.5
2 Mannen 40+ 47 Ronald Homan Grootegast DT2A0XZ 1:53:03.8 1:52:21.7
2 Mannen 40+ 48 Henk Stevens Havelte DR019PT 1:53:14.8 1:52:27.4
2 Mannen 40+ 49 Olaf Kessels Bedum 1WY55ZC 1:53:32.1 1:52:50.4
2 Mannen 40+ 50 Tom Snijder Bedum DY74BG3 1:58:39.2 1:57:58.6
2 Mannen 40+ 51 Michel Luttje Groningen HT8NSG4 1:59:45.6 1:59:27.6
2 Mannen 40+ 52 Marnix van den Brink Groningen DW31AEM 2:00:09.1 1:59:17.9
2 Mannen 40+ 53 Carsten Rose Delfzijl DY77CTM 2:00:30.7 1:59:55.6
2 Mannen 40+ 54 Marc van Gelder Leeuwarden HA8VX6P 2:06:05.4 2:05:25.8
2 Mannen 40+ 55 M. Meerstra Zuurdijk CB50881 2:07:28.5 2:06:56.5
2 Mannen 40+ 56 Jaap de Boer Wierden DW5NHMC 2:14:21.9 2:13:41.3
2 Mannen 40+ 57 Nico Hugser Rotterdam DA7MAR7 2:21:10.9 2:20:47.6
3 Mannen 45+ 1 Albert van der Ziel Zandeweer CH18401 1:16:36.2 1:16:34.3
3 Mannen 45+ 2 Jacob Vos Bedum CG99111 1:19:11.6 1:19:08.6
3 Mannen 45+ 3 Hans Nijman Schagen DK5CF6W 1:19:37.4 1:19:30.6
3 Mannen 45+ 4 Peter Berghuis Zuidlaren DA6CAVD 1:20:44.7 1:20:41.7
3 Mannen 45+ 5 Sieds Wiersma Drachten DW06S12 1:21:10.3 1:21:07.1
3 Mannen 45+ 6 Kees Groenendijk Haren Gn DR0HNT2 1:21:45.1 1:21:41.5
3 Mannen 45+ 7 Michael Schmidt Groningen DA5K36R 1:22:44.6 1:22:38.6
3 Mannen 45+ 8 Johan Lek Emmen DK4HRM1 1:22:56.6 1:22:51.8
3 Mannen 45+ 9 Heero Spaan Dordrecht DR1AYNH 1:24:48.9 1:24:45.7
3 Mannen 45+ 10 Paul Terpstra Haren gn DW6XDC2 1:25:24.8 1:25:20.3
3 Mannen 45+ 11 Wim Veldhuisen Amsterdam DM408YG 1:25:46.1 1:25:39.8
3 Mannen 45+ 12 Gerald Hoogeveen Bolsward DY5H382 1:25:54.3 1:25:51.7
3 Mannen 45+ 13 Cor Ton Waskemeer DW7KKSN 1:26:26.7 1:26:23.7
3 Mannen 45+ 14 Klaas Brouwer Zuidbroek CH54875 1:26:42.6 1:26:40.3
3 Mannen 45+ 15 Frank Zondag Assen DK20HEV 1:27:26.1 1:27:23.4
3 Mannen 45+ 16 Koos Stadlander Nieuweschans BC54292 1:28:05.5 1:28:02.0
3 Mannen 45+ 17 Andr Gerth Lelystad DZ8410B 1:28:49.3 1:28:42.4
3 Mannen 45+ 18 Jacco van der Merwe Gieten CD13952 1:29:37.3 1:29:27.0
3 Mannen 45+ 19 Klaas Graansma Groningen DK7WK9Y 1:29:46.0 1:29:41.1
3 Mannen 45+ 20 Rene Huizenga Peize DG1TZW5 1:30:43.9 1:30:16.0
3 Mannen 45+ 21 Jakob de Boer Veendam CH15729 1:30:47.0 1:30:43.1
3 Mannen 45+ 22 Jan Schipper Lellens DX65CZT 1:31:56.5 1:31:49.5
3 Mannen 45+ 23 Kees van der Sluijs Emmen DA57P34 1:32:35.5 1:32:27.8
3 Mannen 45+ 24 Jaap Begeman Noordbroek DY51ED2 1:33:36.2 1:33:24.1
3 Mannen 45+ 25 Martin de Boer Zuidlaren CE68474 1:34:35.1 1:34:26.7
3 Mannen 45+ 26 Egbert Top Tolbert DA2HMA1 1:34:50.2 1:34:37.7
3 Mannen 45+ 27 Willem Biemolt Utrecht DW4EFA9 1:35:26.1 1:35:00.7
3 Mannen 45+ 28 Mark van Mossel Onnen DF0M4RG 1:35:47.5 1:35:32.1
3 Mannen 45+ 29 Eduard Verhagen Groningen DW77SEY 1:35:50.5 1:35:42.3
3 Mannen 45+ 30 Hendrik van der Meiden De Rijp AC00091 1:35:51.3 1:35:46.5
3 Mannen 45+ 31 Eric Schirm Zuidhorn DW32M0Y 1:37:29.5 1:37:13.3
3 Mannen 45+ 32 Bert Schaaphok Winsum DA3RB8Y 1:37:42.3 1:37:36.7
3 Mannen 45+ 33 Eric-Jan Jonker Smilde DY7A135 1:37:48.2 1:37:03.7
3 Mannen 45+ 34 Paul Oude Vrielink Roden DW3YBFH 1:38:29.9 1:38:08.6
3 Mannen 45+ 35 Eric Ottens Hoogezand DK2P3M3 1:38:48.1 1:38:21.6
3 Mannen 45+ 36 Henrie Denneboom Haaksbergen DK1T3W6 1:38:52.4 1:38:42.6
3 Mannen 45+ 37 Wim Ammeraal Leens DX0CHRM 1:39:18.2 1:39:06.1
3 Mannen 45+ 38 Chris Renkema Boerakker DF9CCZE 1:40:06.1 1:39:49.4
3 Mannen 45+ 39 Folkert Tienkamp Assen DA38WKR 1:40:56.7 1:40:49.9
3 Mannen 45+ 40 Peter Vos Groningen DZ8EYS1 1:41:14.4 1:40:56.6
3 Mannen 45+ 41 Aise Bouma Kimswert DW701F5 1:41:24.5 1:41:02.0
3 Mannen 45+ 42 Marco Fais 's-Gravenhage DK4HADK 1:41:34.0 1:41:18.0
3 Mannen 45+ 43 Bennie Bosgraaf Zuidbroek DA64M0F 1:41:48.7 1:41:36.7
3 Mannen 45+ 44 Martin van Ooyen Drachten DT4RBTF 1:41:56.2 1:41:35.3
3 Mannen 45+ 45 Gerard Halsema Roden DA5PNBZ 1:41:59.6 1:41:39.6
3 Mannen 45+ 46 Eddi Ottens Winde DK4V9AZ 1:43:17.7 1:43:00.7
3 Mannen 45+ 47 Julius van Bezooijen Almere DR4YVVD 1:43:56.1 1:43:41.1
3 Mannen 45+ 48 Jan Ekens Groningen CG91122 1:44:21.3 1:44:05.2
3 Mannen 45+ 49 S. Visser Anjum DK4ESTH 1:46:20.6 1:45:57.0
3 Mannen 45+ 50 Jan Pilon Garrelsweer DF4VHR8 1:46:24.6 1:46:05.2
3 Mannen 45+ 51 Fedde Kingma Groningen DW3VEVV 1:46:45.4 1:46:12.9
3 Mannen 45+ 52 Marcel van der Aart Haarlem AA04197 1:46:52.7 1:46:31.4
3 Mannen 45+ 53 Han Korhorn Kloosterburen CH18364 1:46:58.8 1:46:37.0
3 Mannen 45+ 54 Jan Vos Uithuizen DT2SWN6 1:47:43.0 1:47:30.4
3 Mannen 45+ 55 Koos van Koldam Farmsum DA3SKYH 1:47:43.5 1:47:33.4
3 Mannen 45+ 56 Michel Mooiman Tenboer DW5WF4Y 1:47:49.0 1:47:27.9
3 Mannen 45+ 57 Bert-Jan Bussemaker Vries DZ8BY9G 1:48:18.6 1:48:04.5
3 Mannen 45+ 58 Klaas Kempenaar Zwagerbosch DA3D76G 1:48:50.0 1:48:24.4
3 Mannen 45+ 59 Stefan Stoop Suwald DT2S172 1:49:07.1 1:48:33.0
3 Mannen 45+ 60 Harry Jorritsma Sneek DW5CENA 1:50:11.6 1:49:46.9
3 Mannen 45+ 61 Rob van Goor Uplengen-Remels(d) DW3YDPN 1:51:34.5 1:51:14.2
3 Mannen 45+ 62 Lambert Pepping Nieuwbuinen DN856AS 1:52:38.8 1:52:15.3
3 Mannen 45+ 63 Bert Huitsing Winsum DA33X4V 1:52:42.9 1:52:19.1
3 Mannen 45+ 64 Jan Sieders Stadskanaal DK62DDE 1:52:54.8 1:52:27.7
3 Mannen 45+ 65 Jento Pinkster Eelde DM94E2X 1:52:57.2 1:52:46.7
3 Mannen 45+ 66 Bert Smit Bedum DA3D6F7 1:53:07.2 1:52:26.6
3 Mannen 45+ 67 Andre Nijdam Groningen DW03R1P 1:53:14.7 1:52:40.6
3 Mannen 45+ 68 Haroldinio Abauna Eindhoven DZ84D6H 1:53:51.0 1:52:49.3
3 Mannen 45+ 69 Rompt Noordenbos Den Ham DR348FA 1:54:29.6 1:53:59.8
3 Mannen 45+ 70 Erik Helmholt Grootegast DW4KS61 1:54:58.8 1:54:21.9
3 Mannen 45+ 71 Herman van der Donk Grootegast DK4E5SF 1:55:04.7 1:54:25.7
3 Mannen 45+ 72 Mark Keizer Terapel DZ0NT2M 1:56:19.1 1:55:36.0
3 Mannen 45+ 73 Gert Veldman Bedum DW3V1WC 1:56:46.7 1:56:07.4
3 Mannen 45+ 74 Eddy de Jong Farmsum DW76EBC 1:57:59.3 1:57:25.5
3 Mannen 45+ 75 Dick Huizing Garmerwolde DA2B3SE 1:58:47.2 1:58:07.3
3 Mannen 45+ 76 Peter Mulder Bedum DA5PSDS 1:59:27.1 1:58:46.2
3 Mannen 45+ 77 Theo Plijnier Denhaag DT4XM68 1:59:42.2 1:58:55.1
3 Mannen 45+ 78 Jeroen Moser Roden DW7K7D4 2:02:48.9 2:02:28.7
3 Mannen 45+ 79 Aldrik Frik Leiderdorp DK73ZXD 2:03:08.3 2:02:25.9
3 Mannen 45+ 80 Henk-Paul Krijgsheld Bedum DW03PHB 2:03:51.7 2:03:25.0
3 Mannen 45+ 81 Ike Bisschop Uithuizen DW24XCE 2:04:03.1 2:03:38.0
3 Mannen 45+ 82 Rene Leemburg Kommerzijl DY5GV1W 2:04:42.2 2:04:12.3
4 Mannen 50+ 1 Jacob van der Leij Leeuwarden DX98ANE 1:20:54.7 1:20:52.4
4 Mannen 50+ 2 Kor van der Kooi Groningen BC47717 1:22:19.1 1:22:14.7
4 Mannen 50+ 3 Henk Por Groningen DW70NGN 1:22:50.8 1:22:49.8
4 Mannen 50+ 4 H. Hovinga Wildervank CA77975 1:24:40.0 1:24:37.3
4 Mannen 50+ 5 Bert Nieland Oudepekela DR3W679 1:27:59.6 1:27:56.9
4 Mannen 50+ 6 Henk Smit Froombosch DW67H6G 1:32:03.0 1:31:54.0
4 Mannen 50+ 7 Robert Springer Gieten DW6W19X 1:32:46.3 1:32:38.4
4 Mannen 50+ 8 Jan Aland Almere CH52647 1:34:47.5 1:34:32.9
4 Mannen 50+ 9 Jakob Hut Siddeburen BC54717 1:36:14.1 1:36:06.1
4 Mannen 50+ 10 Kor Luttje Zuidlaren CB56433 1:36:28.8 1:36:21.1
4 Mannen 50+ 11 Bobby Broersma Groningen CE37164 1:36:37.7 1:36:32.7
4 Mannen 50+ 12 Peter Verkaaik Groningen CB47864 1:36:47.9 1:36:37.7
4 Mannen 50+ 13 Klaas Bijsterveld Sauwerd DG54KNG 1:37:01.2 1:36:48.4
4 Mannen 50+ 14 Wim Loos Groningen DT2Y06F 1:37:57.6 1:37:48.5
4 Mannen 50+ 15 Ger Ettes Groningen DW9P4TC 1:38:46.7 1:38:40.8
4 Mannen 50+ 16 Douwe Iedema Hoogezand CE47117 1:39:34.1 1:39:19.2
4 Mannen 50+ 17 Theo Jansen Groningen DW1BPMT 1:39:46.8 1:39:37.3
4 Mannen 50+ 18 Jan Bosgraaf Drachten DA3VK4G 1:40:15.9 1:39:35.7
4 Mannen 50+ 19 John Walker Uithuizen DT2CER5 1:40:34.8 1:40:22.9
4 Mannen 50+ 20 Ger Coster Tenpost DZ467N9 1:41:19.7 1:41:12.4
4 Mannen 50+ 21 Bert Bolhuis Bedum CE11262 1:41:19.9 1:41:13.2
4 Mannen 50+ 22 Marcel Bomas Leeuwarden CA67810 1:41:44.3 1:41:31.8
4 Mannen 50+ 23 Harry Kuipers Assen DY0FYGC 1:42:11.6 1:41:50.4
4 Mannen 50+ 24 Dick Tromp Schipborg DN7HDHB 1:42:24.0 1:42:09.3
4 Mannen 50+ 25 Jouke van der Meulen Haren CA91635 1:42:46.1 1:42:29.8
4 Mannen 50+ 26 Peter Mulder Groningen DN210C2 1:43:24.5 1:43:02.0
4 Mannen 50+ 27 Jan Hiemstra Eelde DW5DH02 1:43:49.0 1:43:31.9
4 Mannen 50+ 28 Hitjo Schipper Stadskanaal DW1Y82B 1:44:12.0 1:43:47.6
4 Mannen 50+ 29 Uilke Bosma Joure DK640FZ 1:44:46.8 1:44:29.8
4 Mannen 50+ 30 Willem van Dijken Groningen DW5B2XE 1:44:48.1 1:44:34.3
4 Mannen 50+ 31 Joop Houtman Groningen DN2S33Y 1:45:23.8 1:44:44.5
4 Mannen 50+ 32 Derk Doornbos Siddeburen DR6BKEN 1:47:31.8 1:47:22.7
4 Mannen 50+ 33 Piet Streefkerk Boelenslaan DW0NEA4 1:48:01.2 1:47:27.0
4 Mannen 50+ 34 Jack Ploeg Groningen HD7N55A 1:48:07.4 1:47:23.2
4 Mannen 50+ 35 Klaas Jan Brouwer Oosternieland HD92A6R 1:48:39.8 1:48:11.6
4 Mannen 50+ 36 Rudolf Land Eelde CE62028 1:49:50.3 1:49:33.1
4 Mannen 50+ 37 Jan Horenga Sebaldeburen DR066DS 1:50:08.2 1:49:31.8
4 Mannen 50+ 38 Eric Bakker Schiermonnikoog DW5XH1Y 1:50:30.6 1:49:59.3
4 Mannen 50+ 39 Koos Greven Vlagtwedde CH18389 1:51:34.2 1:51:14.9
4 Mannen 50+ 40 Johan Nieuwenhuis Bergentheim DW43G8P 1:51:44.8 1:51:28.2
4 Mannen 50+ 41 Herman Middel Stadskanaal DW0MVMN 1:53:34.7 1:53:16.7
4 Mannen 50+ 42 Geert Barske Groningen DZ2C0PZ 1:53:43.9 1:53:21.2
4 Mannen 50+ 43 Klaas Olthof Warffum BC19804 1:56:40.2 1:56:17.2
4 Mannen 50+ 44 Joop Colpa Appingedam DR0TGX7 1:57:48.0 1:57:14.0
4 Mannen 50+ 45 Jos van der Werff Hoogezand DY98KHY 1:58:17.7 1:57:54.7
4 Mannen 50+ 46 Arie de Vries Leens DW7FDVD 1:59:18.1 1:58:42.1
4 Mannen 50+ 47 Cees Kampinga Holwierde DW046MK 1:59:55.7 1:59:36.8
4 Mannen 50+ 48 Anton Bloemhof Groningen DA3KKV5 2:00:08.1 1:59:25.7
4 Mannen 50+ 49 Peter Dallinga Farmsum DW0N893 2:04:13.0 2:03:37.8
4 Mannen 50+ 50 Bert Nederveen Noordhorn DW7RT3D 2:05:20.0 2:04:51.4
5 Mannen 55+ 1 Jan Nienhuis Winsum CE14118 1:21:27.0 1:21:24.3
5 Mannen 55+ 2 Karel Edens Groningen DW3XSKW 1:22:12.9 1:22:09.7
5 Mannen 55+ 3 Henk Olijve Haren CE45929 1:23:42.5 1:23:40.6
5 Mannen 55+ 4 Chris Draijer Oudega CG43835 1:27:02.4 1:27:00.5
5 Mannen 55+ 5 Dick Zeedijk Onbekend DW96GWH 1:30:44.2 1:30:29.8
5 Mannen 55+ 6 Henk Smit Groningen CG24110 1:31:55.3 1:31:50.2
5 Mannen 55+ 7 Beke Cnossen Boazum DM9KT6A 1:32:21.8 1:32:18.7
5 Mannen 55+ 8 Jan Hofman Winsum CE62083 1:33:36.6 1:33:27.4
5 Mannen 55+ 9 Wubbe Rendering Bourtange DN87V4R 1:33:52.2 1:33:48.3
5 Mannen 55+ 10 Roelof Berends Oudeschip DW04V1G 1:34:17.0 1:34:08.5
5 Mannen 55+ 11 Hans Nagtegaal Grou DT4XX67 1:35:44.3 1:35:36.0
5 Mannen 55+ 12 Cor Wijnja Heerenveen CE76044 1:36:17.1 1:36:00.1
5 Mannen 55+ 13 Wiebe Elzinga Schiermonnikoog DW7W866 1:36:38.5 1:36:24.0
5 Mannen 55+ 14 Eddy Olthoff Sappemeer CA71079 1:37:04.3 1:36:57.9
5 Mannen 55+ 15 Bertus van Elburg Nijverdal DF83PCP 1:37:08.1 1:36:58.8
5 Mannen 55+ 16 Arend Netjes Emmeloord DN289AS 1:39:05.3 1:38:58.8
5 Mannen 55+ 17 Bert Rekker Tolbert CB30127 1:41:22.5 1:40:55.5
5 Mannen 55+ 18 Piet Boelens Kollumerzwaag DM9Z2B4 1:41:51.0 1:41:25.6
5 Mannen 55+ 19 Jans Timmer Assen DX73GV1 1:42:25.5 1:42:12.9
5 Mannen 55+ 20 Roelof Salomons Stadskanaal DX63596 1:43:43.0 1:43:17.0
5 Mannen 55+ 21 Joos Francke Biggekerke DY517P3 1:44:40.9 1:44:11.3
5 Mannen 55+ 22 Lou Rijk Usquert DF22GTK 1:46:33.3 1:46:11.7
5 Mannen 55+ 23 Daan Loupatty Delfzijl DG16Z1Y 1:47:05.7 1:46:55.6
5 Mannen 55+ 24 Rob Vlietstra nijkerkerveen DA3K45F 1:47:10.8 1:46:36.4
5 Mannen 55+ 25 Bernard Jas Zoetermeer CG27887 1:47:40.7 1:47:29.8
5 Mannen 55+ 26 H. Euverman Zwolle CA05345 1:47:56.5 1:47:23.0
5 Mannen 55+ 27 Thijs Vroom Eelderwolde DM26R1W 1:48:07.4 1:47:53.8
5 Mannen 55+ 28 Albert Hazenberg Loppersum DT4RME2 1:48:09.9 1:47:56.2
5 Mannen 55+ 29 Romke Vlaanderen Amsterdam CB64212 1:49:00.0 1:48:42.8
5 Mannen 55+ 30 Johan ten Brink Groningen DW1BMMY 1:49:20.1 1:48:37.3
5 Mannen 55+ 31 Erik van der Vries Assen DW02BM2 1:50:13.9 1:49:42.3
5 Mannen 55+ 32 Marc van der Valk Exloo DG1WT65 1:50:37.5 1:49:52.2
5 Mannen 55+ 33 Ger van Dam Adorp DK78KED 1:50:53.9 1:50:34.4
5 Mannen 55+ 34 Aant Zuidema Grootegast DY7GMAM 1:54:08.8 1:53:43.0
5 Mannen 55+ 35 Henk de Vries Groningen DZ3ATTB 1:54:22.3 1:53:42.0
5 Mannen 55+ 36 Pieter de Haan Zuidhorn DW1BC51 1:55:25.5 1:54:56.6
5 Mannen 55+ 37 Jan Lesschen Schiermonnikoog DT2EDW1 1:55:27.9 1:54:55.7
5 Mannen 55+ 38 Bas Kouwenhoven Emmen CB76451 1:56:15.0 1:55:55.7
5 Mannen 55+ 39 Henk Haarman Stadskanaal DX0B14N 1:57:36.1 1:57:12.4
5 Mannen 55+ 40 Hans Moedt Delfzijl DR5ARTD 1:57:48.3 1:57:14.9
5 Mannen 55+ 41 Vincent Oldenhof Zwolle DW7CXVA 1:57:56.6 1:57:20.3
5 Mannen 55+ 42 Stef Ebens Veendam CB75371 1:58:01.5 1:57:31.0
5 Mannen 55+ 43 Dirk Zijlstra Groningen CE66932 1:58:11.6 1:57:31.0
5 Mannen 55+ 44 Wybrand Groot Veenwouden DA5PPT8 1:58:59.9 1:58:21.3
5 Mannen 55+ 45 Dirk Franssens Saaksum CA16070 2:01:08.6 2:00:36.7
5 Mannen 55+ 46 Meindert Poelstra Oldehove DA2X93A 2:02:52.2 2:02:30.8
5 Mannen 55+ 47 Cees Bisschop Uithuizen DM93ZDV 2:03:48.8 2:03:23.1
5 Mannen 55+ 48 Jan Franssens Saaksum CB05991 2:04:27.8 2:03:54.9
5 Mannen 55+ 49 Dirk Dros Winsum DW2G2CK 2:05:57.4 2:05:14.8
5 Mannen 55+ 50 Ed Feitsma Houwerzijl CH13100 2:06:39.5 2:06:07.9
5 Mannen 55+ 51 Nico Geertsema Winsum CH54117 2:07:17.0 2:06:44.7
5 Mannen 55+ 52 Jenne Klasens Assen DW0G45A 2:07:49.5 2:07:01.5
5 Mannen 55+ 53 Femme de Bruin Leeuwarden CG58669 2:10:14.7 2:09:36.1
5 Mannen 55+ 54 Wim Hummel Groningen DW77K63 2:12:29.5 2:11:56.4
5 Mannen 55+ 55 Johan Betsema Tenboer CH54746 2:17:34.6 2:16:47.1
5 Mannen 55+ 56 Peng Yip Cheah Schildwolde DW5V7PF 2:18:26.8 2:17:37.8
5 Mannen 55+ 57 Krisnedaat Harkhoe Rotterdam CH17557 2:21:19.7 2:20:33.4
5 Mannen 55+ 58 Albert Bosch Almere DW11KCH 2:27:19.9 2:27:04.5
6 Mannen 60+ 1 Bert Streumer Odijk CC93081 1:26:42.7 1:26:40.1
6 Mannen 60+ 2 Wim Elshout Hillegom CC97721 1:31:14.8 1:31:09.5
6 Mannen 60+ 3 Hans van Santen Groningen BC47863 1:32:05.9 1:32:03.0
6 Mannen 60+ 4 Johan van Noordenburg Jubbega DR00RB8 1:32:50.8 1:32:35.0
6 Mannen 60+ 5 Garmt Borgman Hoogezand CB23818 1:33:04.9 1:33:03.2
6 Mannen 60+ 6 Piet Wassenaar Barneveld CG57711 1:37:24.7 1:37:20.0
6 Mannen 60+ 7 Jan Posthumus Hoogezand DW706K8 1:38:52.3 1:38:46.5
6 Mannen 60+ 8 Wim Saaltink Groningen DR8566S 1:39:16.5 1:39:06.4
6 Mannen 60+ 9 Ad Peltenburg Zoetermeer CH13453 1:39:20.5 1:39:07.4
6 Mannen 60+ 10 Rene Dantuma Eelderwolde DF4EW8R 1:40:11.8 1:39:33.7
6 Mannen 60+ 11 Hendrik Hoekstra Groningen HG25WV1 1:40:54.0 1:40:16.3
6 Mannen 60+ 12 Tjibbe Pebesma Annen CA03159 1:41:41.5 1:41:05.5
6 Mannen 60+ 13 Henk Schuitema Zuidwolde CC54405 1:42:21.1 1:42:11.7
6 Mannen 60+ 14 Ruurd Veenstra Twijzelerheide DW7WGYP 1:43:34.3 1:43:10.1
6 Mannen 60+ 15 Joop Santema Grijpskerk CE31570 1:44:18.7 1:44:13.4
6 Mannen 60+ 16 Daan Gips Finsterwolde DA6F5E4 1:44:37.7 1:44:25.4
6 Mannen 60+ 17 Wim Bommelj Vlissingen DR8R322 1:45:16.3 1:44:49.0
6 Mannen 60+ 18 Dirk Hend Appingedam DW7PBZS 1:46:20.4 1:45:49.5
6 Mannen 60+ 19 Jan Adema Groningen DK6242P 1:46:45.1 1:46:30.8
6 Mannen 60+ 20 Anko Wieringa Groningen DW77R29 1:48:01.2 1:47:26.7
6 Mannen 60+ 21 Gerke van Dam Saaksum DA8X5K7 1:48:13.2 1:48:00.6
6 Mannen 60+ 22 Albert Martijn Zuidhorn DA2T01F 1:50:12.3 1:49:34.5
6 Mannen 60+ 23 Ruud van Zon Zoetermeer CD82321 1:50:15.3 1:49:51.7
6 Mannen 60+ 24 Wiebes Valkema Ulrum CG78759 1:50:26.4 1:50:14.7
6 Mannen 60+ 25 Luit Pijl Noordwolde DX9BX88 1:50:30.2 1:49:43.3
6 Mannen 60+ 26 Henk Meijer Bedum CA77585 1:50:53.9 1:50:23.9
6 Mannen 60+ 27 Klaas Glas Oosterwolde CH15756 1:50:57.2 1:50:40.8
6 Mannen 60+ 28 Geert jan Reinders Loppersum CG15892 1:52:05.2 1:51:39.7
6 Mannen 60+ 29 Djurre van der Schaaf Oentsjerk CB01032 1:52:21.7 1:51:45.2
6 Mannen 60+ 30 Ton Besselink Nieuwamsterdam CB88766 1:52:46.8 1:52:28.3
6 Mannen 60+ 31 Jan Rienstra Groningen DW7XT47 1:55:13.9 1:54:59.1
6 Mannen 60+ 32 Loek Mensinga De Koog BC47182 1:56:28.7 1:56:00.7
6 Mannen 60+ 33 Koos Kazemier Froombosch CA70411 1:58:00.8 1:57:29.7
6 Mannen 60+ 34 Hyacinth Richardson Groningen DN43MGG 1:58:47.3 1:58:07.4
6 Mannen 60+ 35 Hylke de Jong Buitenpost DX048SR 2:00:33.5 2:00:18.0
6 Mannen 60+ 36 Hendrik Nienhuis Zoutkamp CG49337 2:02:02.1 2:01:30.0
6 Mannen 60+ 37 Hylke Veenstra Groningen DF4HHXA 2:02:33.2 2:01:58.7
6 Mannen 60+ 38 Willem Voos Hoogezand DR7M793 2:02:34.0 2:02:13.7
6 Mannen 60+ 39 Hendrik Bakker Paterswolde CB77008 2:03:35.4 2:03:07.9
6 Mannen 60+ 40 Joop Werkman Bedum DA3SSHA 2:03:50.8 2:03:19.7
6 Mannen 60+ 41 Hans Veenema Zwolle DT4XY49 2:04:57.2 2:04:38.0
6 Mannen 60+ 42 Henk Peters Groningen DR066EV 2:07:04.8 2:06:22.9
6 Mannen 60+ 43 Jan Venhuis Groningen DW7WSGA 2:07:18.7 2:06:53.9
6 Mannen 60+ 44 Kees Overdevest Leens DW7XM08 2:10:16.1 2:10:06.4
6 Mannen 60+ 45 Dick Siekmans Winsum DM91M3A 2:12:16.9 2:11:47.5
6 Mannen 60+ 46 Ben de Graaf Groningen CE14094 2:12:17.1 2:12:02.9
6 Mannen 60+ 47 Gerard Ernens Kloosterburen DW6BFEN 2:18:53.4 2:18:34.4
7 Vrouwen Senioren 1 Mariska Kramer Drachten DF25FBB 1:15:29.6 1:15:27.8
7 Vrouwen Senioren 2 Yvonne Kassenberg Burgum DN7951Z 1:22:58.8 1:22:56.5
7 Vrouwen Senioren 3 Renate Kramer Bunde DG54XKN 1:33:14.5 1:33:09.1
7 Vrouwen Senioren 4 Esther van Vroonhoven Noordwijk Gn DK1MHZH 1:34:25.5 1:34:07.5
7 Vrouwen Senioren 5 Kim Backstrom Stadskanaal DW5B9YT 1:35:46.1 1:35:22.5
7 Vrouwen Senioren 6 Jarna Lanjouw Eext DR029AB 1:36:59.9 1:36:47.3
7 Vrouwen Senioren 7 Linda Voets Amsterdam DW5DG0H 1:38:58.9 1:38:57.4
7 Vrouwen Senioren 8 Lydia Doornbos Appingedam CG52612 1:39:20.9 1:39:13.2
7 Vrouwen Senioren 9 Patries Zijlstra Eenum DR82549 1:39:37.9 1:39:02.1
7 Vrouwen Senioren 10 Sandra de Lange Groningen DZ2896M 1:48:31.8 1:48:02.7
7 Vrouwen Senioren 11 Maaike Baakman Sneek DK2ZY38 1:50:11.3 1:49:44.5
7 Vrouwen Senioren 12 Mariska Molenaar Groningen DA6F4K5 1:51:12.2 1:50:51.5
7 Vrouwen Senioren 13 Sanne Heidinga Groningen DW7KKT4 1:52:45.1 1:51:57.1
7 Vrouwen Senioren 14 Linda Kooren Groningen DT2CKNA 1:53:16.4 1:52:39.3
7 Vrouwen Senioren 15 Linda Landman Zoutkamp DR5S4B9 1:55:09.8 1:54:31.2
7 Vrouwen Senioren 16 Klazina Botke Groningen HW4ZAMN 1:55:55.5 1:55:23.9
7 Vrouwen Senioren 17 Karla B Ouma Groningen DK6BHWA 1:56:10.4 1:55:45.1
7 Vrouwen Senioren 18 Marthe Lindenbergh Utrecht DT2AGEF 1:57:32.9 1:56:50.3
7 Vrouwen Senioren 19 Trudy Reinders Tenpost DT2EYM3 2:00:22.5 1:59:38.7
7 Vrouwen Senioren 20 Engelina Lameris-Stoppels Appingedam DF4HX69 2:02:37.9 2:02:02.4
7 Vrouwen Senioren 21 Henrit Scholts Groningen DW5N45D 2:08:10.3 2:07:28.5
7 Vrouwen Senioren 22 Steffanie Terpstra Grijpskerk DK151B2 2:08:22.2 2:07:37.7
7 Vrouwen Senioren 23 Gera Hummel Groningen DW54C25 2:12:29.4 2:11:55.6
7 Vrouwen Senioren 24 Martina Spriensma Ulrum DT2A9NR 2:14:05.9 2:13:20.8
7 Vrouwen Senioren 25 Willy Symons Groningen DW1X3A4 2:22:36.7 2:22:20.2
8 Vrouwen 40+ 1 Bertha Bruggenkamp Smilde CH42098 1:27:24.1 1:27:20.8
8 Vrouwen 40+ 2 Vanessa Gosselink-van Dijk Biddinghuizen DR6XMFZ 1:27:47.3 1:27:46.0
8 Vrouwen 40+ 3 Petra Faber Veendam DW5BRCW 1:27:59.4 1:27:57.1
8 Vrouwen 40+ 4 Liesbeth Steenbergen Sneek CE52201 1:35:56.3 1:35:53.3
8 Vrouwen 40+ 5 Christien Koning Groningen CB05578 1:37:57.9 1:37:52.3
8 Vrouwen 40+ 6 Hiltje Venema Groningen DA700DY 1:38:11.4 1:38:05.5
8 Vrouwen 40+ 7 Adri Wierenga Ulrum DA5P3T3 1:39:57.0 1:39:47.5
8 Vrouwen 40+ 8 Brigitte Ypma Wildervank DW2KX1Y 1:41:26.7 1:41:14.7
8 Vrouwen 40+ 9 Henriette Lagerwerf Veendam DW6XE4M 1:42:29.8 1:42:18.1
8 Vrouwen 40+ 10 Yvonne van der Knaap Groningen DA649ZK 1:42:39.2 1:42:33.3
8 Vrouwen 40+ 11 Marieke Bruininga Emmen DW70PSP 1:44:49.8 1:44:06.0
8 Vrouwen 40+ 12 Berthe Verstappen Groningen DW0FD6H 1:48:16.5 1:48:02.3
8 Vrouwen 40+ 13 Hilde -- Van Oort-- Groningen DR8TM6P 1:48:17.6 1:47:57.0
8 Vrouwen 40+ 14 Hilda Broekhuizen Winsumgn DR1FFE3 1:48:24.0 1:47:58.9
8 Vrouwen 40+ 15 Anita van de Joostema Groningen DG424PX 1:48:55.9 1:48:26.8
8 Vrouwen 40+ 16 Simone Binnema-Bennema Eenrum DR02WVP 1:49:21.5 1:49:09.2
8 Vrouwen 40+ 17 Yolanda Brouwer Heerenveen DY5YAFD 1:51:04.6 1:50:24.1
8 Vrouwen 40+ 18 Ina van der Laan Oudepekela DW704M8 1:54:10.2 1:53:41.9
8 Vrouwen 40+ 19 Gina Lamberts Uplengen-Remels(d) DR17V0H 1:54:42.1 1:54:21.7
8 Vrouwen 40+ 20 Jolanda Been Roden DW1BEVM 1:56:53.6 1:55:54.6
8 Vrouwen 40+ 21 Geraldien Leppers Roden DW2CEG7 1:56:58.1 1:56:58.1
8 Vrouwen 40+ 22 Ria Rasker Hoogezand DT24AB6 2:02:56.9 2:02:36.6
8 Vrouwen 40+ 23 Louise Hexspoor Ravenswaaij DR3KSWS 2:03:44.0 2:03:22.3
8 Vrouwen 40+ 24 Romy Dam Schiermonikoog DW6T323 2:03:53.2 2:03:25.5
8 Vrouwen 40+ 25 Tini Huisma Sebaldeburen DG16FES 2:05:22.1 2:04:45.1
8 Vrouwen 40+ 26 Geeske Helmholt Grootegast DW660S3 2:05:22.2 2:04:46.5
8 Vrouwen 40+ 27 Jolanda de Winter Appingedam DX5SP9F 2:06:16.5 2:05:57.5
8 Vrouwen 40+ 28 Janet Degenhart Winschoten BC47423 2:06:17.4 2:05:49.2
8 Vrouwen 40+ 29 Erlin Nieuwenhuis Heiligerlee DW7FVXM 2:06:58.9 2:06:18.8
8 Vrouwen 40+ 30 Sandra Strijk Groningen DK9PZEZ 2:07:04.5 2:06:21.0
8 Vrouwen 40+ 31 Willy de Vries Winsum DW66BT5 2:08:21.3 2:07:41.2
8 Vrouwen 40+ 32 Simona Bergs Heerenveen DN8NCCN 2:14:09.0 2:13:49.6
8 Vrouwen 40+ 33 Ans Bos Ten Boer DW3XB04 2:18:27.3 2:17:43.1
9 Vrouwen 50+ 1 Bernadette Schuurman Winschoten DX8TNPM 1:34:55.4 1:34:51.5
9 Vrouwen 50+ 2 Ilona Duits Haren BC23561 1:35:17.9 1:35:07.9
9 Vrouwen 50+ 3 Gonny Houtman Winsum DG7TT1V 1:35:45.7 1:35:40.2
9 Vrouwen 50+ 4 Trijnie Heeres Eelderwolde DF4VEXG 1:40:17.4 1:39:39.1
9 Vrouwen 50+ 5 Marja Franssens Saaksum DW542KP 1:43:04.6 1:42:31.0
9 Vrouwen 50+ 6 Anita Sikkema Groningen DY5HYE9 1:44:01.1 1:43:37.6
9 Vrouwen 50+ 7 Magriet Taselaar-Vegter Uithuizen CB54900 1:49:11.6 1:48:48.3
9 Vrouwen 50+ 8 Jantje Wiersema Oldehove CB50290 1:50:43.7 1:50:19.6
9 Vrouwen 50+ 9 Seke Reitsma Koonstra Damwoude 2XZ2MK3 1:51:19.9 1:51:10.1
9 Vrouwen 50+ 10 Berta Streumer Tiel DX97KVF 1:52:57.3 1:52:52.9
9 Vrouwen 50+ 11 Els Claessens Schiermonnikoog DW5V313 1:53:26.1 1:52:54.1
9 Vrouwen 50+ 12 Ineke Berghuis Schipborg DR9VYSF 1:55:07.5 1:54:50.3
9 Vrouwen 50+ 13 Aukje Woltjer Steendam DA6W59T 1:56:18.7 1:56:07.3
9 Vrouwen 50+ 14 Karin Danhof Zuidhorn KX8RN69 1:56:28.3 1:56:00.4
9 Vrouwen 50+ 15 Ineke Scheffer Leens CB24619 1:58:01.7 1:57:32.5
9 Vrouwen 50+ 16 Anja Pieterman Roodeschool DW7ZS7X 1:58:55.6 1:58:21.9
9 Vrouwen 50+ 17 Joke Heijstee Kortenhoef DZ3ARVB 1:59:31.4 1:58:56.2
9 Vrouwen 50+ 18 Anke Peterson Leeuwarden DW3RBKK 2:01:00.7 2:00:47.0
9 Vrouwen 50+ 19 Ineke Plant Groningen BC72832 2:03:03.5 2:02:26.5
9 Vrouwen 50+ 20 Marie Vlietstra Nijkerkerveen DY7NBYX 2:04:48.8 2:04:12.4
9 Vrouwen 50+ 21 Trees Blaauw-Kram Nijkerk Gld DG426EF 2:04:57.8 2:04:21.4
9 Vrouwen 50+ 22 Tineke Heres Zuidwolde DN7FXHH 2:08:42.8 2:08:12.6
9 Vrouwen 50+ 23 Mavis Hoekstra Groningen DG2NMEB 2:10:13.2 2:09:35.1
9 Vrouwen 50+ 24 Reinie Heerema Kremer Uithuizen DW5G1RS 2:15:23.8 2:15:05.5
9 Vrouwen 50+ 25 Jeannet Bakema Loppersum DX0CCVY 2:21:00.6 2:20:19.9